Trzymaj głowę z dala od podłogi i spójrz na środek maty.

Trzymaj głowę z dala od podłogi i spójrz na środek maty.

Upewnij się, że kolano jest ułożone nad kostką, a stopa skierowana na wprost. Włóż bloki pod dłonie i wydłuż kręgosłup. Jeśli odczuwasz dyskomfort w kolanie, umieść pod nią złożony koc lub ręcznik lub podwój matę do jogi. Zrób wdech i wydłuż kręgosłup, unosząc się od czubka głowy i przechodząc przez klatkę piersiową. Zrób wydech i opuść biodra w kierunku podłogi. Kontynuuj oddychanie, stosując ten wzorzec rozszerzania i pogłębiania przez co najmniej 10 oddechów. Powtórz po drugiej stronie.

Seated Twist (do bioder, kręgosłupa i ramion)

Wszystkie skręty są korzystne dla zdrowia kręgosłupa. Obejmuje rozciąganie i wzmacnianie ramion, górnej części pleców i bioder.

Z wygodnego siedzenia wyciągnij obie nogi prosto przed siebie i odciągnij mięsistą część pośladków, aby usiąść równomiernie na kościach siedzących. Przełóż lewą nogę przez prawą tak, aby lewa stopa była mocno osadzona na zewnętrznej stronie prawego uda, a lewe kolano było w powietrzu. Trzymaj się nawet na obu kościach siedzeń. Zegnij prawą nogę tak, aby prawa pięta wychodziła poza lewe biodro. Jeśli powoduje to nierówną postawę w biodrach, ponownie wyprostuj prawą nogę. Zrób wdech i wydłuż kręgosłup, jakby unosił się z bioder. Zrób wydech i skręć w lewo, utrzymując równe biodra i długi kręgosłup. Lewe ramię może spocząć za lewym biodrem, a prawe ramię może znaleźć się po wewnętrznej stronie prawego kolana lub w dowolnym innym miejscu, które jest bezpieczne i wygodne. Oddychaj dalej głęboko, zgodnie ze wzorem wyprostu przy wdechu i delikatnie kontynuuj skręcanie w prawo przy wydechu. Kontynuuj przez co najmniej 10 oddechów, zaangażuj rdzeń, aby powrócić do środka i zamień strony.

Pozycja delfina (na ramiona i kręgosłup)

Pozycja delfina doskonale nadaje się do budowania siły w obręczy barkowej, która jest kluczem do wspierania złożonej struktury stawu barkowego. Na początku utrzymanie tej pozycji przez długi czas może być trudne, ale gdy twój klient nabierze siły i elastyczności w ramionach, zacznie się to wydawać łatwiejsze. Jest to również lekka inwersja, która uwalnia napięcie w kręgosłupie.

Z rąk i kolan wejdź na przedramiona i złóż ręce razem. Złóż palce u nóg i unieś biodra, aby uzyskać kształt odwróconej litery „V” – tak jak pies zwrócony w dół, ale na przedramionach. Trzymaj głowę z dala od podłogi i spójrz na środek maty. Zatrzymaj się tutaj i oddychaj, koncentrując się na wciskaniu przedramion w podłogę, rozluźnianiu szyi, utrzymywaniu długich pleców, uniesionych biodrach, zaangażowaniu tułowia i piętach sięgających do podłogi.

Poszerz swoją wiedzę

ACE oferuje możliwość samodzielnej nauki, aby dowiedzieć się więcej o budowaniu i utrzymywaniu zdrowych stawów. Sprawdź swoje ramy dla klientów — 7 kroków do zdrowych mięśni, kości i stawów.

Psychiczne korzyści treningu siłowego

Nie ma wątpliwości, że trening siłowy ma mnóstwo korzyści fizycznych, ale korzyści psychiczne są równie ważne, jeśli nie ważniejsze. W tym artykule podzielę się moimi osobistymi doświadczeniami na temat tego, jak podnoszenie ciężarów pomogło mi zdobyć pewność siebie, aby przekraczać granice we wszystkich aspektach mojego życia. Podzielę się również niektórymi mentalnymi korzyściami treningu siłowego, które możesz zastosować we własnym życiu.

Uważam, że kobieta jest najbardziej atrakcyjna, gdy jest silna, wysportowana, odżywiona i przekracza swoje osobiste granice. 

Chociaż mam szczęście, że urodziłem się z „genem siłowni”, co oznacza, że ​​faktycznie lubię ćwiczenia fizyczne, z pewnością nie mam ochoty codziennie chodzić na siłownię. Zamiast tego prowadzę bardzo aktywny tryb życia, w którym codziennie robię coś, co wymaga ode mnie ruchu, na przykład wędrówkę, jogę lub bieganie. Ok, i tak, przez większość dni chodzę na siłownię.

Dorastałem uprawiając gimnastykę i taniec, które w szkole średniej i na studiach zastąpiły sporty kontaktowe, hokej na trawie i lacrosse. Jako osoba dorosła byłam królową grupowych zajęć fitness, dopóki nie natknęłam się na wyzwanie, którego nigdy nie wyobrażałam sobie, że pokonam CrossFit.

W pierwszym dniu CrossFit mój trener zasugerował, abym zaczął od przysiadu z moją masą ciała. Myślałem, że był szalony. Równie dobrze mógł powiedzieć, że zaczynał od 1000 funtów. Mój umysł nie mógł nawet pojąć podniesienia tego ciężaru jako możliwości, ponieważ najwięcej, jakie kiedykolwiek podniosłem, to około 30 funtów. 

Nisko i oto, kiedy nauczył mnie właściwej formy, byłem w stanie przysiasać te 130 funtów jak mistrz! I tak po prostu moje życie się zmieniło. Nie dlatego, że po raz pierwszy przykucnąłem z dużym ciężarem, ale dlatego, że w tym momencie moje spojrzenie na życie ogólnie się zmieniło. Jakie inne ograniczenia nakładałem na siebie do tego momentu? Czego innego nie zamierzałem zrobić tylko dlatego, że nie sądziłem, że jest to w sferze możliwości?

Teraz wszystko wydawało się możliwe. 

Oprócz bycia Certyfikowanym Trenerem Zdrowia ACE, jestem gospodarzem telewizyjnym i do niedawna moja kariera hostingowa polegała na tym, że dostałem pracę w czyimś programie jako wynajęty gospodarz. Kiedy nabrałem pewności siebie i zdałem sobie sprawę, że można stworzyć własny program do prowadzenia i produkcji, właśnie to zrobiłem i cieszę się, że mogę się podzielić, że obecnie rozwijam swój własny program kulinarny.

Obecnie ćwiczę kilka razy w tygodniu i skupiam się na wzmacnianiu. Za każdym razem, gdy staram się podnosić cięższe, nie tylko staję się silniejszy fizycznie, ale także buduję mięśnie psychiczne. Nadal przekraczam wszelkie granice, które na siebie nakładałem i co tydzień biję nowe osobiste rekordy.

Trening siłowy stał się metaforą mojego życia. Nieustannie przekraczam swoje fizyczne granice podczas treningu i teraz stosuję tę samą mentalną siłę również poza siłownią. Zawsze byłem ambitny, ale teraz jestem bardziej pewny siebie, odważniejszy i bardziej zuchwały we WSZYSTKIM, co robię.

Teraz twoja kolej.

Oto 10 korzyści psychicznych treningu siłowego:

1. Uprząż Zadowolenie: Trening siłowy uwalnia endorfiny podczas i po ćwiczeniach podobnych do haju biegacza, ale o wiele bardziej zaciekłe.

2. Samoocena Skyrocket: Trening siłowy pomaga osiągnąć najbardziej drastyczne i wymierne rezultaty, pomagając osiągnąć lepszy obraz ciała, postrzeganie siebie i poczucie spełnienia. Będziesz dumny ze swoich postępów ORAZ zaimponujesz znajomym. Podwójny wynik!

3. Poświęć się: Styl życia związany z treningiem siłowym zachęca do poświęcenia się w wielu obszarach, takich jak odżywianie i zarządzanie czasem. To poczucie poświęcenia i skupienia przenosi się na wszystkie aspekty twojego życia, w tym na twoje osobiste relacje. Wzmocnij swoje ciało; wzmocnić swoje relacje.

4. Uwolnij swojego towarzyskiego motyla: Jedyną zabawą bardziej niż trening siłowy jest trening siłowy z przyjacielem lub partnerem. Ponadto istnieje taka zwarta społeczność ćwicząca siły, która podzieli z Tobą wspólne wartości i zainteresowania. Kochaj swoich kolegów podnoszących ciężary!

5. Bądź królikiem Energizer: Trening siłowy prowadzi do większej siły, mocy i wytrzymałości, co oznacza więcej energii!

6. Zrób sobie przerwę od mózgu: Chociaż trening siłowy wymaga skupienia, daje mózgowi przerwę od nieustannego intelektualnego myślenia, które znosisz przez cały dzień.

7. Wzmocnij sen: Trening siłowy pozwala na rozwój lepszego wzorca snu. Udokumentowano, że ci, którzy trenują, mogą spać głębiej. Twoje ciało będzie potrzebowało wysokiej jakości snu, aby zregenerować się, zregenerować i czerpać korzyści z całej Twojej ciężkiej pracy. Zarobiłeś to!

8. Powiedz Sayonara Stresowi: Wspomniałem już, że trening siłowy uwalnia endorfiny, które powodują niepokój i depresję w budy. Zwiększa również noradrenalinę, co może zwiększyć zdolność mózgu do radzenia sobie ze stresem. Czujesz się zestresowany? Zacznij kucać!

9. Znajdź czas dla CIEBIE: Spraw, aby nieprzerwany „Twój czas” był istotną częścią Twojego dnia. Zrób kilka porządków, aby oczyścić umysł. Uwierz mi, wszyscy będą przez to lepsi!

10. Uzyskaj równowagę: Silniejszy rdzeń oznacza silniejszą równowagę, zarówno fizyczną, jak i emocjonalną. Kiedy jesteś silniejszy fizycznie, aby zmierzyć się z naturalnym torem przeszkód tego dnia, twój umysł wkracza na talerz. Rozpoczęcie każdego dnia z nastawieniem „mam to” jest nieocenione. Każdy dzień jest darem. Rozwiń ją jako silnie zrównoważoną, piękną istotę, którą jesteś.

Chwyć życie za rogi, a równie dobrze możesz chwycić za rogi naprawdę ciężki kettlebell. Wzmocnij swoją żądzę życia, ponieważ siła jest rzeczywiście seksowna. 

W mieście mieszka ośmioletni Marcus. Otoczony ruchliwymi ulicami i nieprzewidywalnymi nieznajomymi „na zewnątrz” stał się niebezpiecznym miejscem do zabawy. Nie mając atletycznych predyspozycji do współzawodnictwa i uprawiania sportu, Marcus oddalił się od młodzieżowych lig sportowych, a jego szkoła podstawowa została zmuszona do przerwania programu wychowania fizycznego z powodu braku funduszy. 

Czas, w którym większość dzieci w wieku Marcusa w przeszłości spędzałaby na wspinaniu się po drzewach, graniu w gry lub na lekcjach wychowania fizycznego, jest teraz zajęty przez łatwo dostępne, nieaktywne zajęcia, takie jak gry wideo i inne formy technologii. Jego brak aktywności fizycznej przyczynił się do wzrostu masy ciała, spadku stosunku siły do ​​masy i zmniejszenia przyjemności z uczestnictwa w aktywności fizycznej. 

Sytuacja Marcusa jest zbyt powszechna w naszej nowoczesnej kulturze bezczynności młodzieży. Brak zabawy, zwiększona współzawodnictwo w sporcie i brak programów wychowania fizycznego pozostawiają dzieciom mniej możliwości codziennej aktywności. 

Wygląda na to, że tylko około 30 procent dzieci otrzymuje zalecane 60 minut intensywnej aktywności fizycznej każdego dnia. Rezultat: mniej więcej jedna trzecia młodych Amerykanów ma nadwagę lub otyłość. 

Chociaż staje się oczywiste, że nieaktywna młodzież nie zużywa kalorii, istnieją inne obawy związane z obniżonym poziomem aktywności fizycznej i wynikającym z tego wskaźnikiem otyłości. Młodzi ludzie kształtują fizjologię, biomechanikę i neuronalną zdolność do sprawnego poruszania się w „plastycznym” procesie dojrzewania i rozwoju. „Plastik” odnosi się do elastycznego związku rozwoju mózgu, który pozwala na tworzenie nowych umiejętności i wzbogacającego środowiska, które pozwala na inicjację, praktykę i rozwój tych nowych umiejętności. 

Zdolności fizyczne dziecka zawsze „kształtują” ten związek rozwoju mózgu i interakcji ze środowiskiem. Rozwój mózgu daje możliwość wykonywania większej liczby umiejętności fizycznych, a wykonywanie tych umiejętności fizycznych pozwala na przyspieszony rozwój mózgu. 

Gdy dzieci nie mają możliwości uczenia się i ćwiczenia wielu różnych umiejętności fizycznych w młodym wieku, rozwój fizyczny może zostać osłabiony. 

Zasadniczo doświadczają uszczerbku na „umiejętności fizycznej”, którą badaczka Margaret Whitehead definiuje jako „motywację, pewność siebie, kompetencje fizyczne, zrozumienie i wiedzę, aby utrzymać aktywność fizyczną na indywidualnie odpowiednim poziomie przez całe życie”. 

Podobnie jak rozwijanie umiejętności osiągania umiejętności akademickich, umiejętności fizyczne muszą być rozwijane poprzez interaktywny proces natury i wychowania. 

Pomyśl o dziecku takim jak Marcus, które nie miało dostępu do wzbogacającego środowiska fizycznego. Brak aktywności nie tylko spowodował zwiększenie masy ciała, ale także obniżył jego ogólny poziom siły, koordynacji i pewności siebie. W gruncie rzeczy stopniowo staje się fizycznym analfabetą. Połączenie upośledzonej sprawności fizycznej i zwiększonej masy ciała zmniejsza prawdopodobieństwo, że https://produktopinie.top/uri-care/ dzieci takie jak Marcus będą czerpać radość z aktywności fizycznej i uczynić ją częścią swojego stylu życia. 

Wraz z rosnącym brakiem wychowania fizycznego i rosnącą ekskluzywnością sportu, specjaliści ds. zdrowia i fitnessu mają teraz okazję i obowiązek odegrać ważną rolę w podnoszeniu poziomu umiejętności fizycznych wśród dzieci, aby pomóc odwrócić obecne trendy braku aktywności wśród młodzieży. 

Oto kilka ważnych rzeczy, o których powinni pamiętać specjaliści ds. zdrowia i fitnessu, próbując uzyskać maksymalny pozytywny wpływ: 

Zrozumieć proces rozwijania umiejętności fizycznych i być w stanie zapewnić angażujące programy oparte na specyficznych potrzebach młodzieży.Stwórz pozytywne, wzmacniające środowisko aktywności fizycznej, które nie tylko pobudza dzieci do ruchu, ale pozwala im cieszyć się tym procesem.Dowiedz się, jak oceniać i ułatwiać rozwój uniwersalnych, trwających całe życie umiejętności fizycznych, które umożliwiają uczestnictwo w aktywności fizycznej przez całe życie.

Dzięki jasnemu zrozumieniu, w jaki sposób dzieci rozwijają się, cieszą i przyjmują umiejętności fizyczne na całe życie, możemy zapewnić im narzędzia do tworzenia długoterminowej relacji ze zdrowiem, dobrym samopoczuciem i aktywnością fizyczną. 

Ból stopy dotyka prawie wszystkich ludzi w takim czy innym czasie i może negatywnie wpływać na jakość życia i zdolność czerpania radości z treningów i/lub utrzymywania regularnego programu ćwiczeń. W tym ekskluzywnym filmie ACE ekspert biomechaniki Justin Price wyjaśnia, w jaki sposób kilka prostych ćwiczeń wykonywanych codziennie może znacznie zmniejszyć ból stóp.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat zmniejszania bólu stopy – w szczególności bólu spowodowanego zapaleniem rozcięgna podeszwowego – zapoznaj się z artykułem ACE ProSource Zrozumienie i łagodzenie zapalenia rozcięgna podeszwowego, napisanym przez Justina Price. Dowiesz się o problematycznych zaburzeniach równowagi mięśni i tkanek miękkich, które często są przyczyną zapalenia rozcięgna podeszwowego, a także o dodatkowych ćwiczeniach, które pomogą złagodzić ten potencjalnie wyniszczający problem.

Aby zobaczyć namacalne wyniki z mediów społecznościowych, musisz publikować treści na miejscu i robić to z planem. Oto cztery sposoby na wzmocnienie swojej gry w mediach społecznościowych:

1. Zacznij od kto, co i dlaczego

Jaka jest Twoja strategia w mediach społecznościowych? Jeśli go nie masz, poświęć trochę czasu na dokładne rozważenie następujących kwestii:

Jakie są trzy do pięciu celów biznesowych związanych z obecnością w mediach społecznościowych? Czy Twoje obecne podejście do publikowania prowadzi Cię w tym kierunku?Kto jest waszym dobiorcą docelowym? Pomyśl o danych demograficznych, zainteresowaniach i celach. W jaki sposób Twoje treści mogą adresować te obszary i motywować odbiorców do robienia tego, czego oczekujesz?Jaki jest głos Twojej marki? Czy Twój styl komunikacji w mediach społecznościowych pasuje do Twojej marki biznesowej i odbiorców?

Każda publikowana treść powinna być powiązana z Twoimi celami biznesowymi i mieć oczywistą korzyść dla Twoich obserwujących (a może nawet ich obserwujących). Zastanów się, jak każdy post może edukować, bawić, inspirować, wzmacniać i/lub oferować specjalną okazję lub zniżkę.

2. Zmień przeznaczenie prawie wszystkiego

Ciągłe tworzenie nowych treści dla kanałów społecznościowych może być bardzo czasochłonne. Rozwiązaniem jest kreatywna zmiana przeznaczenia treści, które już masz.

Na przykład wyobraź sobie, że przyjaciel zrobił kilka świetnych zdjęć i krótki film, na którym pokazujesz różne ćwiczenia na siłowni. Możesz opublikować zdjęcia w poście na blogu i umieścić wideo na YouTube. Możesz także opublikować zdjęcia i wideo na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Co jeszcze? Wciąż istnieje mnóstwo sposobów na recykling tej samej zawartości:

Użyj zdjęć jako tła, aby stworzyć inspirujące memy z motywacyjnymi wiadomościami (możesz to łatwo zrobić za pomocą dowolnej aplikacji, która umożliwia dodanie nakładki tekstowej, takiej jak Canva lub InstaQuote).Połącz zdjęcia w kolaż za pomocą aplikacji takiej jak Układ; wyświetlanie zdjęć w formacie siatki nadaje im nowy wygląd.